Wizyta na Bloku Operacyjnym

Na Bloku Operacyjnym gościł pan Paolo Merchesini Wiceprezes ds. globalnego zarządzania produktami firmy Hartmann, która współpracuje z naszym Szpitalem. Firma Hartmann działa od blisko 200 lat i w wielu dziedzinach branży opatrunkowej była prekursorem. Dla naszego Bloku Operacyjnego dostarcza między innymi opatrunki jałowe, serwety i obłożenia operacyjne, a także sprzęt jednorazowy.

Paolo Merchesini wizytował w Polsce firmy, z którymi współpracują, a ponieważ wiele słyszał o naszym Bloku Operacyjnym, chciał osobiście przekonać się, jak można wyposażyć i urządzić tak nowoczesny obiekt.  

Nasz gość był autentycznie zaskoczony funkcjonalnością niektórych rozwiązań technicznych, między innymi zastosowaniem monitorów DILO, które umożliwiają przeglądanie kompletu badań bezpośrednio znad stołu operacyjnego. Interesował się rodzajami i zakresem zabiegów, jakie wykonuje Szpital.

Wizyta była okazją do rzeczowej, roboczej rozmowy i wymiany doświadczeń… no i posłuchania bardzo pozytywnych opinii o wyposażeniu i personelu jakim, dysponuje szpital powiatowy.

 

MRK