Informacja w sprawie pomocy dla Szpitala

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że nasz ostatni apel spotkał się z pozytywnym odzewem ze strony mieszkańców i niezawodnych strażaków OSP Puszczykowo, za co  dziękujemy.

Ponieważ w niektórych poznańskich mediach ukazały się nieprecyzyjne  doniesienia o trudnej sytuacji w Szpitalu, informujemy, że Szpital w Puszczykowie pracuje normalnie i jest zabezpieczony w niezbędne środki.

Szpital na walkę z Covid -19 otrzymał wsparcie ze strony Wojewody Wielkopolskiego w postaci sprzętu i środków ochrony osobistej, a także pomoc organu właścicielskiego - Starosty Poznańskiego.

Nasza prośba o pomoc wynika również z licznych kierowanych do nas od mieszkańców oraz różnych instytucji pytań o możliwość udzielania nam wsparcia. Wykorzystamy każdą formę udzielonej nam pomocy.

Jeszcze raz dziękujemy za wyrazy solidarności, które są dowodem troski o naszych pacjentów i osób opiekujących się na co dzień chorymi.

Informacje w sprawie dostarczania pomocy dla Szpitala udzielane są pod numerami telefonu:

61 89 84 099 - Portiernia - czynny całą dobę

61 89 84 008 - Dział Administracji w godzinach  od 8.00 - 14.30