Zapraszamy do Multimedialnej Biblioteki Zdrowia

Szanowni Państwo !

Jak udzielać pierwszej pomocy? Kiedy poddać się operacji wszczepienia endoprotezy? Co to jest kardiomiopatia? Czy kwalifikuję się do usunięcia zaćmy? 

Codziennie wielu z nas zadaje sobie takie lub podobne pytania. Pytamy, bo sami mamy problem, albo troszczymy się o zdrowie naszych bliskich. Od wielu lat staramy się wspólnie z dziennikarzami radia i telewizji szukać odpowiedzi na takie właśnie pytania dotyczące wielu schorzeń i sposobów ich leczenia. Pokazujemy najnowsze osiągnięcia  medycyny i nowatorskie terapie stosowane w naszym Szpitalu. W ten sposób tworzone są dwa cykle programów: Medycyna i Ty –  telewizyjny magazyn medyczny  pod redakcją Jacka Michalaka oraz Adres na zdrowie – audycja radiowa realizowana przez red. Wandę Wasilewską. Teraz postanowiliśmy zebrać te programy w jednym miejscu. Tak powstała Multimedialna Biblioteka Zdrowia.

Jak do niej wejść ?

  • Można to zrobić, klikając na belce strony w zakładkę SZPITAL, a następnie PACJENT i na samym dole odszukać przekierowania do MULTIMEDIALNEJ BIBLIOTEKI ZDROWIA 
  • Można też KLIKNĄĆ TUTAJ

A wtedy dowolnie korzystać z jej zasobów i poszukiwać odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące zdrowia.

Serdecznie zapraszamy!