KONCERT DLA MEDYKÓW

Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego koncertu, który miał premierę w samo południe 29 grudnia, a  dedykowany jest  pracownikom ochrony zdrowia.

Spektakl z największymi przebojami musicalowymi pt. Bądźmy razem. Koncert dla pracowników służby zdrowia – jest do obejrzenia na FB oraz kanale YouTube Teatru Muzycznego w Poznaniu

Oglądaj na You Tube

Oglądaj na Facebook

Premiera odbyła się w Internecie – to znak pandemicznego czasu. Wydarzenie dostępne będzie bezpłatnie na kanale YouTube za darmo przez pół roku.

W repertuarze znajdują się takie utwory, jak „Magic to do” z musicalu Pippin, „Miłość szerzyć czas” z kultowej Zakonnicy w przebraniu czy „Chcę bohatera” z Footloose. Zróżnicowany repertuar nie tylko zapewni chwilę oderwania od rzeczywistości dzięki świetnej zabawie przy najbardziej znanych, musicalowych hitach, ale przede wszystkim będzie skierowanym w stronę medyków podziękowaniem za ich codzienny trud. Wszystkie utwory wykonane zostały przez solistów, zespół taneczny i orkiestrę Teatru Muzycznego w Poznaniu. Oprócz znakomitych głosów i fantastycznej choreografii nagranie wzbogacają ujęcia najbardziej znanych miejsc powiatu poznańskiego, a także naszego Szpitala. Motywem przewodnim koncertu jest utwór „Bądźmy razem”, który od czasu swojej premiery w czerwcu tego roku, stale towarzyszy nam w oczekiwaniu na powrót do normalności. Ta niezwykła kompozycja daje siłę i motywację do tego, by przetrwać ten trudny czas i zrobić to razem.

Na koncert zapraszają Teatr Muzyczny w Poznaniu oraz Powiat Poznański.

 

MRK