Wznawiamy przyjęcia planowe.

Szpital w Puszczykowie wznawia przyjęcia planowe pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z poszczególnymi oddziałami w celu ustalenia terminu i zasad przyjęcia do Szpitala.

Kontakt z oddziałami

Z uwagi na pandemię koronawirusa pacjenci i ich bliscy muszą spełnić określone wymogi  ponieważ oddziały pracują w zaostrzonym rygorze sanitarnym.

Pacjenci i towarzyszące im osoby muszą  nosić maseczkę. Prosimy osoby towarzyszące o niewchodzenie na teren Szpitala.

Każdy pacjent ma mierzoną temperaturę, jest też zobowiązany do wypełnienia ankiety epidemiologicznej.

Pacjenci przyjmowani do Szpitala przechodzą obowiązkowy triage na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a następnie kierowani są do Biura Przyjęć Planowych.

Dla wspólnego dobra pacjentów i personelu medycznego należy  przestrzegać tych zasad.

Dbajmy też o częste mycie i dezynfekowanie rąk.