Serdecznie dziękujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w akcję pomocy dla naszego Szpitala.

W czasie trzech zbiórek organizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną z Puszczykowa przekazano nam już kilkaset butelek wody.  Z wdzięcznością przyjęliśmy środki czystości : mydło, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, papier toaletowy – takich rzeczy nigdy dość…

Wśród darów znalazły się także środki ochrony osobistej: rękawiczki, kombinezony ochronne, a nawet zestawy walkie talkie.

Nie sposób też podziękować wszystkim mieszkańcom Puszczykowa, Mosiny, a także ościennych gmin, którzy zaangażowali się w akcję szycia maseczek ochronnych. Dzięki temu kilkaset maseczek, które powstały w zakładach krawieckich lub po prostu w domach trafiło już do Szpitala.  

Efekt tych spontanicznych zbiórek organizowanych i koordynowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną z Puszczykowa jest dla nas bardzo cenny. Cześć tych darów trafiła już do naszych pacjentów, którzy w ten specyficzny czas nie mogą liczyć na odwiedziny najbliższych. Przekazywanie małych, wygodnych w użyciu butelek z wodą czy chusteczek higienicznych był zawsze bardzo wzruszający. 

Strażacy - ochotnicy już zapowiadają kolejne zbiórki. To dla nas ogromne wsparcie.

Jeśli jednak ktoś będzie chciał wesprzeć nas także finansowo podpowiadamy - wpłat finansowych można dokonywać na konto Szpitala 

CITI  Bank Handlowy w Warszawie S.A. 85 1030 1247 0000 0000 8977 9006 

z dopiskiem „darowizna na walkę z pandemią”.

A na koniec bardzo sympatyczny dowód wsparcia od najmłodszych – rysunek Pauliny. Znaleźliśmy go, wśród przekazanych darów.

Za wszystkie przejawy solidarności, wsparcia i otuchy bardzo dziękujemy!

MRK

 

Nieoceniona pomoc!