Spotkanie emerytowanych pracowników Szpitala

Zgodnie z pięknym, wieloletnim zwyczajem na świątecznym obiedzie spotkali się emerytowani pracownicy Naszego Szpitala.

Gościnna „Szafoniera” pomieściła ponad 80 osób, ale niekwestionowaną gwiazdą  była z pewnością Pani Maria Chojnacka, która mimo obiektywnych trudności przyjechała na spotkanie.

Wszystkich  serdecznie powitała  przewodnicząca Koła Emerytów Renata Nowicka, a życzenia od Zarządu Szpitala przekazali  Prezes Ewa Wieja i  Wiceprezes Piotr Reiter.

"Jesteśmy wielką szpitalną rodziną i jak przy rodzinnym stole darzmy się serdecznością, życzeniami zdrowia i pomyślności – dla nas i naszych rodzin ,ale także dla  Szpitala, o który muszą teraz dbać młodsze pokolenia"...  – mówił Wiceprezes Piotr Reiter.

Po odczytaniu fragmentu Ewangelii wg. Św. Łukasza i krótkim błogosławieństwie, jakiego udzielił zebranym kapelan szpitalny o.Janusz Poksiński przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i wzajemne serdeczne życzenia. A potem były wspomnienia, najnowsze plotki rodzinno-towarzyskie i plany na kolejny rok.

Spotkanie zorganizowało Koło Emerytów przy ZZKZOPR Związku Zawodowego Pracowników Szpitala w Puszczykowie

Wigilijne spotkanie emerytowanych pracowników 2019