Świąteczne prezenty dla pacjentów hospicjum

Na Oddziale Opieki Paliatywno-Hospicyjnej ciepły gest, rozmowa lub  pomocna  obecność ma zawsze wyjątkową wartość. Ale w ten szczególny,  przedświąteczny czas każdy przejaw serdeczności nabiera zupełnie innego znaczenia, bo często bożonarodzeniowy dar serca przeradza się w dłuższy, systematyczny kontakt z naszym hospicjum.

Nie inaczej jest w tym roku…a dzięki ofiarności wolontariuszy i darczyńców pacjenci otrzymali piękne upominki. Są szczególne,  bo w wykonanie każdego z nich ofiarodawcy włożyli wiele własnej pracy i serca…

Podziękowania kierujemy  do  Mosińskiego Ośrodka Kultury.  Bardzo przydatne małe poduszki, to prezenty od  Pana Janusza Naskręta, Pani Joanny Rębowskiej-Janeckiej, która przygotowała je wraz z  czółkami koła plastycznego.

Dziękujemy Wolontariuszom z Hospicjum Palium w Poznaniu za  przekazane  słodkie upominki, sianko  pod obrus  oraz materiały pielęgnacyjne, Piekarni Jacek Błaszkowiak w Puszczykowie za słodkie poczęstunki,  Państwu Pauli i Marka Adamskich za słodki poczęstunek i za upieczone serca oraz Panu Antoniemu Szulcowi za słodkie niespodzianki dla chorych i ich rodzin.

Dziękujemy!

dary serca