Ostatnie pożegnanie...

Dzisiaj na Cmentarzu Parafialnym w Lusowie pożegnaliśmy dr Ryszarda Soboczyńskiego - zasłużonego lekarza i  świetnego specjalistę w zakresie otolaryngologii.Przez wiele lat  dr Ryszard Soboczyński był Ordynatorem Oddziału Otolaryngologicznego naszego Szpitala.

Był absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, doktorem nauk medycznych z II stopniem specjalizacji z Otolaryngologii. Był także członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologicznego Chirurgów Głowy i Szyi, do końca związanym z Kliniką Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ale w osobie dr Ryszarda Sobczyńskiego pożegnaliśmy przede wszystkim świetnego Kolegę , lekarza lubianego i docenianego przez pacjentów.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI !