Świadczenia pełnopłatne - REHABILITACJA

Oddziałem kieruje: Agata Epsztajn- Brodziak

lekarz rehabilitacji medycznej

 

ODDZIAŁ REHABILITACYJNY czytaj więcej

Oddział  zapewnia  opiekę doskonałych fachowców i pełen zakres zabiegów rehabilitacyjnych pacjentów, którzy ze względu na kontynuację leczenia wymagają stosowania kompleksowych  świadczeń rehabilitacyjnych oraz całodobowego nadzoru pielęgniarskiego. Są to  pacjenci po: urazach,  w tym po urazach komunikacyjnych;  zabiegach operacyjnych między innymi po amputacjach, endoprotezoplastykach, skomplikowanych złamaniach leczonych operacyjnie, a także po  zaostrzeniach chorób przewlekłych, które jednocześnie wymagają innych działań terapeutycznych oraz  edukacyjno – profilaktycznych i diagnostycznych. Oddział współpracuje również z Poddziałem udarowym w procesie wczesnej rehabilitacji neurologicznej. 

Co nas wyróżnia?

To jedno z niewielu miejsc w Wielkopolsce,  które łączy kompleksowo usługi rehabilitacyjne realizowane w trybie stacjonarnym i całodobową opieką pielęgniarską z doskonałą bazą hotelową.

 

    

 

Dysponujemy  wyjątkowo komfortowymi pokojami, w których pacjenci mają do dyspozycji łazienki pozbawione barier architektonicznych i urządzone z dbałością  o pacjentów poruszających się na wózkach. Sale wyposażone są  w najnowocześniejsze łóżka podnoszone i łamane w różnych płaszczyznach zapewniające komfort pacjentom z różnymi stopniami niepełnosprawności.

CENNIK Rehabilitacja stacjonarna

CENNIK Rehabilitacja ambulatoryjna

 

TELEFONY KONTAKTOWE

  • DYŻURKA PIELĘGNIARSKA: 61/89-84-106
  • POKÓJ LEKARZY: 61/89-84-105
  • ORDYNATOR: 61/89-84-108
  • SEKRETARIAT: 61/89-84-105 
Kierownik Świadczeń Pełnopłatnych - Zuzanna Popow
 
TELEFON: 798-743-796, E-MAIL: z.popow@szpitalwpuszczykowie.com.pl lub bok@szpitalwpuszczykowie.com.pl
 
 
 
 
Wpłaty z tytułu pełnopłatnych świadczeń zdrowotnych prosimy wpłacać na konto Szpitala w Puszczykowie podane poniżej:
 
CITI HANDLOWY  85 1030 1247 0000 0000 8977 9006