Dni Puszczykowa A.D. 2015 – Byliśmy tam...

Pośród licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów – Urząd Miasta – i to zarówno dla dzieci jak i dorosłych (były też muzyczne i kulinarne) nie zabrakło stoiska Szpitala w Puszczykowie. Tradycyjnie już Nasza obecność i badania krwi oraz pomiar ciśnienia spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców i uczestników tego wydarzenia, był wśród nich Burmistrz Andrzej Balcerek.

Obecne na miejscu i reprezentujące Szpital, Panie Marcelina Wachowiak (Biuro Przyjęć Planowych), Elżbieta Sobkowiak (Naczelna Pielęgniarka) oraz Monika Lorenz i Bożena Siczyńska (Specjalistki ds, Epidemiologii), odpowiadały na pytania, udzielały porad i przeprowadzały badania. Najmłodsi i najodważniejsi wrócili do domu z drobnymi upominkami.

Tegoroczna impreza odbyła się 20. czerwca na ternie Centrum Animacji Sportu.

Dni Puszczykowa 2015