Dr Kazimierz Wysocki uhonorowany

Miło nam poinformować, że dr n. med. Kazimierz Wysocki został uhonorowany Kombatanckim Krzyżem Pamięci.

Dr Kazimierz Wysocki został wyróżniony za wieloletnią pracę na rzecz środowiska kombatanckiego i za oddanie pacjentom, którzy często bez jego pomocy nadal zmagaliby się z różnego rodzaju dolegliwościami urologicznymi.

Jak mówi dr Wysocki… „Chciałem pomóc starszym osobom, nawiązały się znajomości i tak dzieje się do tej pory od lat. To grupa starszych osób, które wymagają leczenia urologicznego. Często te osoby są zagubione, bo nie potrafią skorzystać z nowoczesnych środków komunikacji, z Internetu czy smartfona,  a kontakt z lekarzem jest im bardzo potrzebny. Te osoby są zorganizowane w organizacjach kombatanckich, z którymi współpracuje. Gdy komuś potrzebna jest konsultacja lekarska, osoba pracująca w kole  kombatanckim kontaktuje się ze mną i umawia wizytę. Ze starszymi osobami taki kontakt jest zdecydowanie bardziej skuteczny. Miesięcznie udaje się w ten sposób pomóc kilku osobom”.

Jak czytamy we wniosku złożonym przez Wielkopolski Zarząd Wojewódzkiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych …” Pan Wysocki jako człowiek o wysokiej wrażliwości patriotycznej, należy do pokolenia dbającego o polską tradycję niepodległościową ”…

Panie Doktorze – serdecznie gratulujemy!