Zagraliśmy z Orkiestrą!

Mamy swój udział w tegorocznym Finale WOŚP.  Pan Paweł Madajczyk, który kwestował w holu Szpitala, zebrał ponad 3000 zł. Właśnie otrzymaliśmy oficjalne rozliczenie z orkiestrowego  Sztabu Wojtusiaki.pl .

Pan Paweł w zbiórkę zaangażował się już po raz dziewiąty. Bywało, że kwestował, jeżdżąc „Dużym Fiatem”, stał przed popularnym marketem budowlanym,  czasem pracował z innymi wolontariuszami, a tym razem postanowił połączyć zbieranie z pracą w naszej portierni.

Okazało się, że właśnie pobił rekord – wczoraj uzbierał najwięcej w swojej woluntarnej karierze. Ale jak podkreśla – ludzi nie trzeba było specjalnie zachęcać, sami podchodzili i wrzucali pieniądze do charakterystycznej puszki.

Przypomnijmy, że w niedzielę ORKIESTRA GRAŁA Z GŁOWĄ, bo tegoroczny 29 Finał WOŚP przebiegał pod hasłem pomocy dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Po wczorajszym graniu na koncie Orkiestry jest już 127 mln zł, a przecież trwają jeszcze aukcje. Ostateczny wynik Jerzy Owsiak poda w marcu, ale już teraz można zakładać, że znów będzie rekord!

MRK