Apteka Szpitalna zyskała nowe pomieszczenia.

 

 

Zakończył się remont  pomieszczeń aptecznych!  Apteka Szpitalna nie tylko zmieniła lokalizację, ale przede wszystkim zyskała na dwóch kondygnacjach wygodne, przestronne pomieszczenia.

Magazyny: leków gotowych, opatrunków, sprzętu jałowego oraz płynów infuzyjnych wyposażone są w nowoczesne meble i sprzęty. Pracownia żywienia pozajelitowego wyposażana jest  w  sprzęt umożliwiający przygotowywanie preparatów żywieniowych zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Farmaceuci  zyskali bardzo wygodne warunki do pracy i duże pomieszczenia socjalne, w których można także przeprowadzać szkolenia.

A co zyskują Pacjenci?

Przypomnijmy, że zespół Apteki Szpitalnej przygotowuje, według zleceń oddziałów: leki gotowe, leki recepturowe, płyny infuzyjne, materiały opatrunkowe oraz jednorazowy sprzęt medyczny, a cały asortyment dostarczany jest dla Pacjentów na poszczególne oddziały.  

To również sygnał, że szpital mimo trudnej, pandemicznej  rzeczywistości przez cały czas się rozwija, by zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo procesu leczenia.

 

MRK

Apteka Szpitalna po remoncie