Przygotowania do niezwykłego koncertu

Powiat Poznański wraz z Teatrem Muzycznym w Poznaniu przygotowuje wyjątkowe wydarzenie muzyczne zadedykowane MEDYKOM walczącym z koronawirusem.

Koncert będzie podziękowaniem skierowanym w stronę pracowników ochrony zdrowi za ich codzienny trud.

Ale ponieważ pandemiczne  wymogi sanitarne nie pozwalają normalnie zaprosić publiczności do teatru wszystko, odbędzie się za pośrednictwem Internetu.

Artyści zapraszają 29  grudnia o godzinie 12:00 na YouTube i Facebook Teatru Muzycznego w Poznaniu

W repertuarze znajdą się takie utwory, jak „Magic to do” z musicalu Pippin, „Miłość szerzyć czas” z kultowej Zakonnicy w przebraniu czy „Chcę bohatera” z Footloose. Zróżnicowany repertuar nie tylko zapewni chwilę oderwania od rzeczywistości dzięki świetnej zabawie przy najbardziej znanych, musicalowych hitach. Wszystkie utwory wykonane zostaną przez solistów, zespół taneczny i orkiestrę Teatru Muzycznego w Poznaniu. Oprócz znakomitych głosów i fantastycznej choreografii nagranie wzbogacą ujęcia najbardziej znanych miejsc naszego powiatu.

Motywem przewodnim Koncertu będzie utwór „Bądźmy razem”, który od czasu swojej premiery w czerwcu tego roku, stale towarzyszy nam w oczekiwaniu na powrót do normalności. Ta niezwykła kompozycja daje siłę i motywację do tego, by przetrwać ten trudny czas i zrobić to razem.

A w ramach przygotowań do tego wydarzenia odwiedziła nas ekipa filmowa, która rejestrowała migawki z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego COVID-19.

Realizacja tego pięknego podziękowania jest możliwa dzięki współpracy Teatru Muzycznego w Poznaniu i Powiatu Poznańskiego

Artyści zapraszają od 29 grudnia!

 

 

Przygotowania do koncertu