Jubileusz dr Zygmunta Górnego

Dr n. med. Zygmunt Górny świętował dziś Jubileusz 45-lecia pracy zawodowej.

Doktor niemal całe swoje życie zawodowe związał ze Szpitalem w Puszczykowie, stając się jego ikoną i niekwestionowanym autorytetem.

Zawsze cierpliwy, życzliwy i nieustępliwy w poszukiwaniu trafnej diagnozy i właściwych metod leczenia zaskarbił sobie ogromną sympatię wśród pacjentów i współpracowników.

Wychował też grono następców, przekazując młodym lekarzom nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim sekrety empatycznego podejścia do pacjentów.

Przyłączamy się do wielu gratulacji, które dziś odbierał nie tylko od Zarządu Szpitala, ale również od koleżanek i kolegów lekarzy, personelu medycznego i współpracowników.

Panie Doktorze – dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz jeszcze wielu sukcesów zawodowych!