Pogratulowaliśmy uczestniczkom konkursu…

W poniedziałek 16 marca odbyło się – tym razem już - oficjalne spotkanie władz szpitala z uczestniczkami wojewódzkiego finału konkursu „Pielęgniarka Roku”, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie. Prezes Ewa Wieja w towarzystwie, wiceprezesa Piotra Reitera, Dyrektora ds. Medycznych Marka Daniela i jego zastępcy Krystyny Dudzińskiej, złożyła gratulacje i podziękowania wszystkim pielęgniarkom Puszczykowskiego Szpitala, które uczestniczyły w finale wojewódzkim konkursu.

Warto raz jeszcze przypomnieć, że jego zwyciężczynią została Anna Martyniak-Korzeniowska z oddziału neurochirurgii, która wspólnie z obecną podczas uroczystego podsumowania, Naczelną Pielęgniarką Elżbietą Sobkowiak weźmie udział w ogólnopolskim finale w Warszawie.  Jest to z całą pewnością istotne wyróżnienie dla całej społeczności pielęgniarskiej Szpitala w Puszczykowie a zarazem zobowiązanie na przyszłość, które wiąże się najwyższą troską i wrażliwością w codziennym kontakcie z pacjentami jak również dalszym podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez nasz personel medyczny. W spotkaniu uczestniczyli także ordynatorzy, lekarze i pielęgniarki oddziałowe.

Gratulacje dla „Pielęgniarki Roku”