Spotkanie Wigilijne „Najpiękniejszą radością jest radość oczekiwania ...”

Tradycyjnie okres przedświąteczny to czas spotkań opłatkowych, składania życzeń i podsumowań tego co już za nami. Również w tym roku spotkanie wigilijne odbyło się w Szpitalu w Puszczykowie, gdzie  w anturażu choinki, kolęd, specjalnie (ze smakiem) przygotowanych wigilijnych potraw zebrali się pracownicy szpitala, personel medyczny i zaproszeni goście, przyjaciele szpitala. Ksiądz Marek Smyk proboszcz puszczykowskiej parafii p.w. Św. Józefa udzielił zebranym błogosławieństwa a następnie intonując kolędę „wśród nocnej ciszy” wspólnie z kapelanem szpitala ks. Januszem Poksińskim, sprawili, że atmosfera stała się jeszcze bardziej świąteczna. Były życzenia na święta i nowy rok składali je wszystkim zebranym Starosta Jan Grabkowski, Prezes Szpitala Ewa Wieja oraz Burmistrz Puszczykowa Andrzej Balcerek.

Dzielenie się opłatkiem, rozmowy, dyskusje i szczere, serdeczne życzenia wypełniły czas, który chociaż szybko minął, dał uczestnikom spotkania poczucie wspólnoty i optymizmu na kolejny rok współpracy.

Wśród przybyłych gości warto zaznaczyć obecność dra Rajmunda Siennickiego, Macieja Urbańskiego (członków RN Szpitala) jak również Marka Nowaka  wicedyrektora Wielkopolskiego Parku Narodowego, Marka Biernackiego dziekana Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji oraz Pani Marii Chojnackiej przewodniczącej związku emerytów byłych pracowników szpitala.

Spotkanie Wigilijne 2014