Paczki dla pacjentów

Szanowni Państwo

Szpital w Puszczykowie nadal pracuje w warunkach epidemii, a co za tym idzie obowiązuje zakaz odwiedzin pacjentów. Rozumiemy jednak, że w tej wyjątkowej sytuacji rodziny chcą przekazywać pacjentom paczki.

Ponieważ hospitalizujemy teraz więcej pacjentów niż na wiosnę zachodzi konieczność usprawnienia systemu przekazywania paczek na oddziały.

Paczki odbierać będziemy codziennie  w portierni  w godzinach:

•         10:00-11:00
  •         16:00- 18:00

Paczka powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem pacjenta oraz nazwą oddziału,  na którym leży.

Przypominamy, że w paczce można przekazać środki czystości, bieliznę, piżamy itp.

Pacjenci mają możliwość przechowania jedzenia w lodówce w oddziałowym aneksie kuchennym, ale zanim zdecydują się Państwo przekazać w paczce jedzenie prosimy o kontakt z pielęgniarką dyżurną, ponieważ produkty żywnościowe muszą być zgodne z zaleconą dietą pacjenta. Bez ograniczeń za to można przekazywać niegazowaną wodę w małych butelkach.

Prosimy o przestrzeganie tych zmian.