Zakład Diagnostyki Obrazowej wznawia badania

Zakład Diagnostyki Obrazowej wznawia swoją działalność dla pacjentów ambulatoryjnych. Od 8 czerwca będzie można wykonać badanie RTG, a od 15 czerwca badanie TK. Jednak z uwagi na pandemię koronawirusa Zakład będzie działał na nowych zasadach, w zaostrzonym rygorze sanitarnym.

Od dnia 15 czerwca uruchomione zostaną telefoniczne zapisy nowych pacjentów na badania tomografii komputerowej. Czas do 15 czerwca rezerwujemy na rejestrację pacjentów, których badania zostały odwołane z powodu pandemii. O nowych terminach będziemy pacjentów powiadamiać telefonicznie.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo - zarówno pacjentów jak i personelu,

dlatego prosimy o zapoznanie się i stosowanie poniższych zasad.

Przyjmujemy pacjentów ze skierowaniami od podmiotów, z którymi Szpital ma podpisaną umowę (badania bezpłatne) oraz komercyjnie.

Na badania RTG nie trzeba się umawiać.

Na badania TK obowiązuje rejestracja telefoniczna (skierowanie należy dostarczyć pocztą lub pozostawić w portierni w ciągu 14 dni od dnia rejestracji)

Rejestracja jest czynna w godzinach od 8 do 18 w dni powszednie.

Telefon: 61 89 84 023

Badania RTG dla pacjentów ambulatoryjnych z poradni zewnętrznych wykonujemy w godzinach od 8 do 15.

W miarę możliwości prosimy pacjentów o nieprzychodzenie na badania z osobą towarzyszącą, chyba że pacjent wymaga opieki.

Pacjent (i osoba towarzysząca) jest zobowiązany do noszenia maseczki przez cały czas przebywania w Szpitalu. Po wejściu do Zakładu Diagnostyki Obrazowej należy zdezynfekować ręce. Jeżeli pacjent ma założone rękawiczki, należy je zdjąć, wyrzucić do kosza z materiałem zakaźnym i zdezynfekować ręce (można założyć czyste rękawiczki).

UWAGA! W Zakładzie Diagnostyki Obrazowej nie ma możliwości płatności kartą. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty!

Cennik badań dostępny na stronie Szpitala.