Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej informuje

Od 1 czerwca Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej wznawia swoją działalność dla pacjentów, ale z uwagi na pandemię koronawirusa będzie się to odbywało na określonych zasadach. Zapisy na badania uruchamiamy od 28 maja.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo - zarówno  - pacjentów jak i personelu, dlatego prosimy o zapoznanie się i stosowanie poniższych zasad:

Pacjent umawia się na wizytę telefonicznie z jednodniowym wyprzedzeniem ( np. w poniedziałek  na wtorek). Rejestracja telefoniczna działa w godzinach 11.00 - 13.00 od poniedziałku  do piątku. Istnieje też możliwość umówienia się na późniejszy, wolny termin.

Telefon do rejestracji  61 898 40 31

Przyjmujemy pacjentów ze skierowaniami od podmiotów, z którymi Szpital ma podpisana umowę (badania bezpłatne) oraz komercyjnie.

Przyjmujemy od godziny 7.00 – 10.00

Pacjenci umawiani są na godziny i zobowiązani są przybyć punktualnie do oznakowanego wejścia przy wejściu głównym Szpitala. Muszą mieć maseczki ochronne, wskazane są też rękawiczki jednorazowe.

Uwaga - badanie na krzywą glukozową lub insulinową umawiamy indywidualnie ze względu na czas 120 minut, które trzeba spędzić w laboratorium.

Prosimy o regulowanie należności kartą płatniczą.

Wyniki można odbierać elektronicznie poprzez stronę internetową lub drogą mailową albo listownie.