Nieoceniona pomoc!

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, którą Państwo nam wciąż okazujecie. To prawdziwe dary serca, które w różnych formach docierają do naszego Szpitala. 

Mydło, ręczniki papierowe, rękawiczki jednorazowe, kosmetyki, butelkowana woda i słodycze…Można długo wymieniać, bo szczegółowa lista jaka powstała po kolejnych zbiórkach naprawdę robi wrażenie. To dla nas najlepszy dowód na to, że w tym niezwykle trudnym czasie mieszkańcy okolicznych miejscowości dbają o swój Szpital. 

Odzew na apel o pomoc przejawia się w bardzo różnych formach. Mówią o tym również strażacy z OSP Puszczykowo, którzy koordynują akcję pomocy i przywożą do nas dary. Pomoc można  przeliczyć na konkretne ilości produktów, a czasem jest to po prostu udostępnienie miejsca na odkładanie darów, bo obostrzenia i przepisy nie zezwalają na organizowanie tradycyjnych, stacjonarnych zbiórek.

Otrzymaliśmy także od Państwa 350 przyłbic. Wyprodukowały je „po sąsiedzku” dwie  firmy. Przyłbice są już wykorzystywane, a  jak podkreślają lekarze i ratownicy są bardzo wygodne, co przy wielogodzinnym ich wykorzystywaniu ma ogromne znaczenie.

Wielkie podziękowania należą się również osobom, które wpłaciły pieniądze na nasze szpitalne subkonto z dopiskiem „darowizna na walkę z pandemią”. Te darowizny pozwolą zakupić niezbędny sprzęt i jeszcze lepiej przygotować się  na to co w najbliższych tygodniach nas czeka…

Wobec trudnego do określenia terminu, w którym przyjdzie nam pracować w szczególnie trudnych okolicznościch nadal bardzo liczymy na Państwa wsparcie i bezcenną pomoc.

MRK

Kolejne dary - maski