Komunikat Nr 5 Zarządu Szpitala w Puszczykowie

z dnia 18 marca 2020 roku.

Dotyczy udzielania świadczeń medycznych przez MEDICOR Sp. z.o.o.

Informujemy, że  działające  na terenie Szpitala Przychodnie MEDICOR Sp. z.o.o. zmieniły system udzielania porad w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Podobnie jak w innych przychodniach porady będą udzielane telefonicznie oraz wystawiane będą e-recepty i e-zwolnienia.

Przyjęcia pacjentów w stanach pilnych będą możliwe po telefonicznym uzgodnieniu z rejestracjami przychodni.

Pacjenci będą przyjmowani na terenie Szpitala w Budynku Nr 6 (Sala wykładowa).  Szczegółowe informacje o godzinach i miejscu przyjęcia udzielane są telefonicznie przez rejestracje przychodni oraz będą znajdowały się przed głównym wejściem do Szpitala.

Powyższe zmiany związane są z aktualną sytuacją epidemiologiczną i obowiązują do odwołania.

Zarząd Szpitala