Komunikat Nr 4 Zarządu Szpitala w Puszczykowie

Komunikat Nr 4 Zarządu Szpitala w Puszczykowie z dnia 17  marca 2020 roku.

Informujemy, że Szpital pracuje w systemie ostro dyżurowym, zawieszono do odwołania przyjęcia planowe, pacjenci nie wymagający aktualnie leczenia zostali wypisani do domów.

Zmniejszeniu uległy obsady personelu tak aby pozostali na stanowiskach pracownicy niezbędni do prawidłowego zabezpieczenia naszych pacjentów i funkcjonowania szpitala.

Uzupełniamy posiadane zasoby w zapasy środków do dezynfekcji (otrzymaliśmy już dodatkowe pojemniki z płynem do dezynfekcji), oczekujemy na dostawy maseczek, czepków i fartuchów, organizujemy kolejne dostawy.

Dziękując za deklaracje pomocy i wsparcia ze strony wielu osób oraz instytucji informujemy, iż wspiera nas i koordynuje te kwestie Ochotnicza Straż Pożarna w Puszczykowie.

Z osobami będącymi aktualnie w kwarantannie pozostajemy w kontakcie telefonicznym.

Nasz zespół psychologów deklaruje gotowość wsparcia dla pracowników szpitala.

Zarząd Szpitala