Światowy Dzień Chorego

…”Cierpienie ludzkie budzi współczucie, budzi także szacunek — i na swój sposób onieśmiela”… powiedział kiedyś św. Jan Paweł II. To właśnie polski papież - tak dotkliwie naznaczony chorobą - ustanowił obchodzony dziś  Światowy Dzień Chorego.

Z tej okazji  Wszystkim Pacjentom naszego szpitala życzę  szybkiego powrotu do zdrowia, cierpliwości w pokonywaniu choroby, optymizmu, nadziei oraz wewnętrznej pogody ducha w przyjmowaniu tego wszystkiego, co z chorobą się wiąże.

Każdego dnia staramy się towarzyszyć Państwu w powrocie do zdrowia. Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i wsparciem, starając się wspólnie okiełznać ból, cierpienie i nowe wyzwania jakie stawia choroba. Po prostu … jesteśmy z Wami!

Ewa Wieja