Przedświąteczne spotkanie

Jak co roku, na świątecznym obiedzie spotkali się emerytowani pracownicy Szpitala.

Choć na co dzień organizują wiele wspólnych spotkań i wyjazdów – to przedświąteczne spotkanie ma zawsze najbardziej uroczysty charakter.

Zebranych powitała Maria Chojnacka przewodnicząca Koła Emerytów, a życzenia od Zarządu Szpitala przekazała  Prezes Ewa Wieja, której towarzyszył Wiceprezes Piotr Reiter.

Po krótkiej modlitwie i błogosławieństwie  kapelana szpitalnego  o. Janusza Poksińskiego przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i wzajemne serdeczne życzenia. Spotkanie jest też zawsze wspaniałą okazją do wspomnień, wymiany towarzysko – rodzinnych informacji i planowania przyszłorocznych działań.

Wszyscy dostali sympatyczne upominki.

Dla Pani Marii Chojnackiej to spotkanie miało szczególny, symboliczny charakter – uroczyście przekazała bowiem przewodnictwo Koła – w jak to określiła - młodsze ręce. Nową szefową Koła Emerytów przez aklamację została Pani Renata Nowicka.

Spotkanie zorganizowało Koło Emerytów przy ZZKZOPR Związku Zawodowego Pracowników Szpitala w Puszczykowie.