SOR w nowej odsłonie

Trwający kilka tygodni remont SOR-u właśnie się zakończył!  Prace podzielone były na kilka etapów, bo Oddział w tym czasie normalnie przyjmował pacjentów.

Warto było się nico przemęczyć, bo teraz pacjenci i towarzyszące im osoby mają do dyspozycji dużą klimatyzowaną poczekalnię i zwygodne fotele. Jest ich  trzykrotnie więcej niż dotychczas. Dla oczekujących zamontowany  został  także telewizor.

Wygląd i lokalizację zmieniła recepcja. Bardzo poprawiło to warunki  pracy personelu medycznego. Całość dopełnia efektowna podłoga spełniająca wszystkie wymogi higieniczne.

Warto podkreślić, że miesięcznie z naszego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego korzysta blisko 2000 pacjentów. Jeśli doliczyć do tego towarzyszące im często osoby,  przez pomieszczenia SOR-u przewija się miesięcznie nawet 4500 osób. Teraz będą mogły tu przebywać w komfortowych warunkach.

SOR po remoncie