Odznaczenie dla dr Kazimierza Wysockiego

Z wielką satysfakcją informujemy, że dr Kazimierz Wysocki - Ordynator Oddziału Urologicznego naszego Szpitala został odznaczony Medalem „Pro Patria” przyznanym przez Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych za pomoc i współpracę ze środowiskiem kombatanckim województwa wielkopolskiego.

…Jesteśmy pełni uznania dla postawy dr Kazimierza Wysokiego w stosunku do kombatantów i podopiecznych naszego Związku”… - czytamy w liście Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej  i Byłych Więźniów Politycznych Województwa Wielkopolskiego.

Przyłączając się do tych  słów gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy sukcesów w pracy zawodowej, realizacji zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym .

Zarząd Szpitala