Media o wolontariacie i wolontariuszach w naszym Szpitalu

 

 

"Pomaganie na tym oddziale całkowicie zmieniło moje postrzeganie tego miejsca"... mówi jedna z bohaterek felietonu telewizyjnego

Szpital w Puszczykowie zaprasza w każdą drugą sobotę miesiąca  wszystkich, którzy zainteresowani są podjęciem współpracy wolontaryjnej na  Oddziale Opieki Paliatywno – Hospicyjnej naszego Szpitala. Na ostatnim spotkaniu, które odbyło się 10 lutego, pojawiła się ekipa telewizyjna.

Anna Molska z Teleskopu rozmawiała, z pacjentami, z wolontariuszami,  a także z Ewą Muszyńską, która jest koordynatorem wolontariatu.

Oto efekt tej wizyty.

https://poznan.tvp.pl/35965736/10022018-godz1830

Z kolei w niedzielę w Światowy Dzień Chorego późnym wieczorem Ewa Muszyńska i Paulina Tomkiewicz Pielęgniarka Oddziałowa gościły w programie Wandy Wasilewskiej w Radiu Poznań. „Problem z głowy” to  magazyn psychologiczny, w którym autorka wraz z gośćmi  szuka odpowiedzi na wiele trudnych pytań i poszukuje z nimi  rozwiązań problemów, które burzą nasz spokój. Tym razem w długiej rozmowie w studiu słuchacze mogli dowiedzieć się bardzo wiele – i to z pierwszej ręki – na temat idei wolontariatu. 

Ekipa telewizyjna w Dniu Wolontariusza