Spotkanie świąteczne Koła Emerytów

Stawili się niemal w komplecie – jak na szpitalną rodzinę przystało. Było bardzo uroczyście, serdecznie i nastrojowo.

Zebranych powitała Maria Chojnacka przewodnicząca Koła Emerytów, a życzenia od Zarządu Szpitala przekazał Wiceprezes Piotr Raiter.  Zapewniał w imieniu obecnych pracowników, że dołożą oni wszelkich starań,  by startując w tej swoistej sztafecie pokoleń dbać o rozwój szpitala. Do życzeń zdrowia i wszelkiej pomyślności dołączyła się również Krystyna Dudzińska wicedyrektor ds. medycznych.

O duchową stronę spotkania zadbał kapelan szpitalny o. Janusz Poksiński. Po  błogosławieństwie i kolędzie przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i wzajemne serdeczne życzenia.

Było też co wspominać – choćby początki szpitala, który ma dziś już ponad 40 lat. Wielu z uczestników spotkania doskonale  pamięta pierwsze lata jego funkcjonowania. Ale choć dziś nie widują się codziennie nadal mają okazję się spotykać – razem podróżują , zwiedzają i snują plany na przyszłoroczne wakacje.

Spotkanie zorganizowało Koło Emerytów przy ZZKZOPR Związku Zawodowego Pracowników Szpitala w Puszczykowie.