Spotkanie wigilijne

Tradycyjnie przed świętami w Szpitalu w Puszczykowie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli pracownicy szpitala i zaproszeni goście. Spotkanie było okazją aby podsumować mijający rok. Rok, w którym puszczykowska lecznica obchodziła swoje 40 – lecie.

Przybyłych na uroczystość przywitała Pani Ewa Wieja Prezes Szpitala, która razem z Panem Zygmuntem Jeżewskim Wicestarostą złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia.

W atmosferę świąt uczestników spotkania wprowadził kapelan szpitala. Ks. Janusz Poksiński przypomniał i podkreślił znaczenie opłatka na wigilijnym stole. Przy dźwiękach kolęd i smacznych potrawach szybko minął wyjątkowy czas wypełniony wzajemną życzliwością i nadzieją na nowy rok

Spotkanie Wigilijne 2016