Aktualności

 • Dni Puszczykowa

  Na obchodzonych co roku „Dniach Puszczykowa” nie mogło zabraknąć stoiska Szpitala. Pielęgniarki ze Szpitala w  Puszczykowie ( pani Magdalena Swojak, Patrycja Brożyna i Elżbieta Sobkowiak) mierzyły ciśnienie i poziom glukozy we krwi.

 • Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

 • Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

  Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej był okazją do spotkania pielęgniarek oddziałowych z Panią Ewą Wieją Prezesem Zarządu i Dyrekcją Szpitala w Puszczykowie. Pani Prezes złożyła na ręce pań oddziałowych, wszystkim pielęgniarkom życzenia wielu sukcesów i zadowolenia z pracy.

 • Międzynarodowy Dzień Pielegniarki i Położnej

 • Światowy Dzień Zdrowia

  7 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Święto zostało ustanowione przez Światową Organizację Zdrowia w rocznicę powstania WHO w 1948 roku. W Polsce w tym samym dniu obchodzony jest Dzień Pracownika Służby Zdrowia. 

 • Nowe windy w Szpitalu w Puszczykowie

  Z początkiem marca w Szpitalu w Puszczykowie oddano do użytku nowy szyb windowy z dwiema windami, który łączy ze sobą wszystkie piętra budynku.

 • Święto Pielęgniarek Operacyjnych

  Z okazji przypadającego 15 lutego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej proszę przyjąć życzenia sukcesów w pracy zawodowej, realizacji zamierzeń, oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. Niech uśmiech i pogoda ducha towarzyszą Paniom każdego dnia.

 • Światowy Dzień Chorego

  Z okazji Światowego Dnia Chorego, w sobotę 11 lutego 2017 r. o godz.16.00 w Kaplicy szpitalnej zostanie odprawiona Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych.   Przypomnijmy, że w tym roku mija 25 lat od pierwszych obchodów Światowego Dnia Chorego, który został ustanowiony w 1992 r. przez św. Jana Pawła II

 • XII Ogólnopolski Konkurs „Pielęgniarka Roku 2016”

  Tradycyjnie już od kilku lat pielęgniarki z puszczykowskiego szpitala biorą udział w Konkursie, który ma charakter ogólnopolski, a jego celem jest wyłonienie i wyróżnienie pielęgniarek o najlepszym przygotowaniu zawodowym i etycznym.

 • Spotkanie wigilijne

  Tradycyjnie przed świętami w Szpitalu w Puszczykowie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli pracownicy szpitala i zaproszeni goście. Spotkanie było okazją aby podsumować mijający rok. Rok, w którym puszczykowska lecznica obchodziła swoje 40 – lecie. Przybyłych na uroczystość przywitała Pani Ewa Wieja Prezes Szpitala, która razem z Panem Zygmuntem Jeżewskim Wicestarostą złożyła wszystkim zgromadzonym świąteczne życzenia. W atmosferę świąt uczestników spotkania wprowadził kapelan szpitala. Ks. Janusz Poksiński przypomniał i podkreślił znaczenie opłatka na wigilijnym stole. Przy dźwiękach kolęd i smacznych potrawach szybko minął wyjątkowy czas wypełniony wzajemną życzliwością i nadzieją na nowy rok

partner
partner
partner
partner
partner
partner
Realizacja: www.e1.pl
nlclose