Aktualności

 • Nowoczesny ambulans w Szpitalu

  We wrześniu 2017 r. Szpital w Puszczykowie zakupił nowy ambulans sanitarny typu A2.  Ambulans będzie wykorzystywany do transportu pacjentów Szpitala, a jego nowoczesne wyposażenie zapewni komfort zarówno osobom potrzebującym pomocy jak i ratownikom medycznym.  

 • Biała sobota z powiatem poznańskim

  Od wtorku, 5 września rozpoczynają się zapisy na bezpłatne badania i konsultacje medyczne, które odbędą się 23 września br. na terenie Szpitala Powiatowego w Puszczykowie (ul. Kraszewskiego 11). Akcja w całości finansowana jest ze środków powiatu poznańskiego. Akcja, na którą zaprasza Jan Grabkowski, starosta poznański, w całości finansowana jest ze środków powiatu poznańskiego. 

 • Dni Puszczykowa

  Na obchodzonych co roku „Dniach Puszczykowa” nie mogło zabraknąć stoiska Szpitala. Pielęgniarki ze Szpitala w  Puszczykowie ( pani Magdalena Swojak, Patrycja Brożyna i Elżbieta Sobkowiak) mierzyły ciśnienie i poziom glukozy we krwi.

 • Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego

 • Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

  Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej był okazją do spotkania pielęgniarek oddziałowych z Panią Ewą Wieją Prezesem Zarządu i Dyrekcją Szpitala w Puszczykowie. Pani Prezes złożyła na ręce pań oddziałowych, wszystkim pielęgniarkom życzenia wielu sukcesów i zadowolenia z pracy.

 • Międzynarodowy Dzień Pielegniarki i Położnej

 • Światowy Dzień Zdrowia

  7 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Święto zostało ustanowione przez Światową Organizację Zdrowia w rocznicę powstania WHO w 1948 roku. W Polsce w tym samym dniu obchodzony jest Dzień Pracownika Służby Zdrowia. 

 • Nowe windy w Szpitalu w Puszczykowie

  Z początkiem marca w Szpitalu w Puszczykowie oddano do użytku nowy szyb windowy z dwiema windami, który łączy ze sobą wszystkie piętra budynku.

 • Święto Pielęgniarek Operacyjnych

  Z okazji przypadającego 15 lutego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej proszę przyjąć życzenia sukcesów w pracy zawodowej, realizacji zamierzeń, oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. Niech uśmiech i pogoda ducha towarzyszą Paniom każdego dnia.

 • Światowy Dzień Chorego

  Z okazji Światowego Dnia Chorego, w sobotę 11 lutego 2017 r. o godz.16.00 w Kaplicy szpitalnej zostanie odprawiona Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych.   Przypomnijmy, że w tym roku mija 25 lat od pierwszych obchodów Światowego Dnia Chorego, który został ustanowiony w 1992 r. przez św. Jana Pawła II

partner
partner
partner
partner
partner
partner
Realizacja: www.e1.pl
nlclose